Lego Adam For Ambassador

Buluşmalar ayarlamak, kendinizi tanıtmak, kaynaşmak için burada başlık açabilirsiniz...

Lego Adam For Ambassador

İleti LEGO Adam » 05 Haz 2009, Cum, 16:48

TLG'nin 2009/2010 için vekil aradığını daha önce söylemiştim:

viewtopic.php?f=4&t=446

Şimdi desteğinizle aday olmak istiyorum. Pek tabi ki seçim vaadlerimle aklınızı çelmeye çalışacağım. Buyurun neler yapmayı planladığımı dinleyin lütfen:

-Gayet tabi ki ilk hedefim vergileri kaldırıp herkesin Lego'ya kolayca ulaşmasını sağlamak olacak. Vergileri kaldıramazsam namerdim buraya yazıyorum bakın!
-Beni seçtiğiniz zaman herkese üye maaşı bağlatacağım. Sadece topluluk üyesi olduğunuz için her ay tam 660 parça karşılıksız yardım alacaksınız. Bu yardımlar sayesinde üyeler arasında alışveriş genişleyecek, topluluğumuz hızla büyüyüp dünyanın önde gelen gruplarından biri olacak.
-Ankara'da Legoland açacağım. Hem üyelerimiz için büyük bir ilgi merkezi olacak hem de beş bin kişilik istihdam yaratılacak, elimiz ekmek tutacak, halkımız kalkınacak.
-Kendi projeleri üstünde çalışan üyelerimize karşılıksız parça yardımında bulunulacak. Arayıp da bulamadıkları parçaları temin edip yaratıcılıklarını ve girişimciliklerini destekleyeceğiz.
-Kabinem de pek tabi ki çok önemli üyelerden oluşacak. Ashley'nin eline bir adet seperator tutuşturup "Birbirinden Ayrılmayan Parçalara Müdahele Etme Bakanlığı"na getireceğim. Alpcan Ticaret Bakanlığı'nı yönetecek, üç gün içinde en büyük boy Star Wars setlerini alıp satarak topluluğumuz için çok büyük katma değer yaratacak. Selçuk da muhalefet olsun, onu sevmiyoruz zaten.
-Adore'nin tüm varlığına el konulacak, setleri de üyelerimize dağıtacağız.

Açın topluluğumuzun önünü !! Kurban olsun size abiniz !!
Kullanıcı avatarı
LEGO Adam

Re: Lego Adam For Ambassador

İleti legobatman » 05 Haz 2009, Cum, 17:11

aday olduysan oylama linki verirmisin ALLAH yardımcın olsun :good:
Kullanıcı avatarı
legobatman

İleti legolas » 05 Haz 2009, Cum, 17:21

Tam destek veriyorum :thumbup:
Kullanıcı avatarı
legolas

İleti Selcuk » 05 Haz 2009, Cum, 17:29

Lego Adam yazdı:TLG'nin 2009/2010 için vekil aradığını daha önce söylemiştim:

viewtopic.php?f=4&t=446

Şimdi desteğinizle aday olmak istiyorum. Pek tabi ki seçim vaadlerimle aklınızı çelmeye çalışacağım. Buyurun neler yapmayı planladığımı dinleyin lütfen:

-Gayet tabi ki ilk hedefim vergileri kaldırıp herkesin Lego'ya kolayca ulaşmasını sağlamak olacak. Vergileri kaldıramazsam namerdim buraya yazıyorum bakın!
-Beni seçtiğiniz zaman herkese üye maaşı bağlatacağım. Sadece topluluk üyesi olduğunuz için her ay tam 660 parça karşılıksız yardım alacaksınız. Bu yardımlar sayesinde üyeler arasında alışveriş genişleyecek, topluluğumuz hızla büyüyüp dünyanın önde gelen gruplarından biri olacak.
-Ankara'da Legoland açacağım. Hem üyelerimiz için büyük bir ilgi merkezi olacak hem de beş bin kişilik istihdam yaratılacak, elimiz ekmek tutacak, halkımız kalkınacak.
-Kendi projeleri üstünde çalışan üyelerimize karşılıksız parça yardımında bulunulacak. Arayıp da bulamadıkları parçaları temin edip yaratıcılıklarını ve girişimciliklerini destekleyeceğiz.
-Kabinem de pek tabi ki çok önemli üyelerden oluşacak. Ashley'nin eline bir adet seperator tutuşturup "Birbirinden Ayrılmayan Parçalara Müdahele Etme Bakanlığı"na getireceğim. Alpcan Ticaret Bakanlığı'nı yönetecek, üç gün içinde en büyük boy Star Wars setlerini alıp satarak topluluğumuz için çok büyük katma değer yaratacak. Selçuk da muhalefet olsun, onu sevmiyoruz zaten.
-Adore'nin tüm varlığına el konulacak, setleri de üyelerimize dağıtacağız.

Açın topluluğumuzun önünü !! Kurban olsun size abiniz !!

Güzel espriler, komik olmuş falan da, konu hakkında ciddi olmayı deneyeceğin bir başlık olacak mı?

Anladığım kadarıyla seni biz aday göserebiliyoruz, sen kendin olamıyorsun. Nereye ne yazacağız? Bu mesaja "muwhahahaha" şeklinde cevap yazmak seni aday göstermemiz için yeterli olacaksa, tamam, yapalım.
Selcuk

İleti karakalem19 » 05 Haz 2009, Cum, 17:34

Bende Selçuk Abiye katılıyorum sen bir başlık aç vaad verme biz isteklerimizi dizelim altına da eteğine düştük kurtar bizi legoadam diye yazı yazalım..

Bu arada vaadlerde bayağı sağlam olmuş..

Selçuk abidede baykal portresi gördüm gibi olur muhalefete gider :Rose:
Kullanıcı avatarı
karakalem19

İleti LEGO Adam » 05 Haz 2009, Cum, 17:37

Doğrusu Selçuk ciddi yazayım diye uğraştım biraz ama bir şeye benzemedi. Ben de şakacı olsun dedim. Aday göstermek için seçtim seni pikaçu demek yeterli oluyor, zaten bakmayacaklar kimler kimleri aday gösterdi diye. Sadece üç kişiden "testiomonial" tarzı yazı bekliyorlar. İşte onun için de burada düşündüklerinizi yazmanız gerekiyor. Seni çok seviyoruz, süpersin diyerek öpücükler fln göndermeniz iyi olur. Üç kişi de öne çıkıp biz Lego Adam'ı gerçekten seviyoruz temalı minik birer mesaj göndermeli. O üç kişiden biri Selçuk olsa süper olur mesela, en "kıdemli" üyemiz olarak .. :D
Kullanıcı avatarı
LEGO Adam

İleti sinanpol » 05 Haz 2009, Cum, 17:59

Aslinda politika ya atilsan gercekten basarili olursun gibime geliyor. Cunku saka olarak yazdiklarini soyleyenler milletvekili, ya da belediye baskani olabiliyorlar. :|
Kullanıcı avatarı
sinanpol

İleti karakalem19 » 05 Haz 2009, Cum, 18:08

E Bu Başlıkta Olacaksa yazıyorum

:Rose: I LOVE YOU LEGOADAM BİZİ UZAYA GÖTÜR SONRADA DİSKOYA :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
karakalem19

İleti sinanpol » 05 Haz 2009, Cum, 20:33

once disko sonra uzay. Simdi uzay tehlikeli biliyon mu. Gitmek var , donememek var. :D :D :D
Kullanıcı avatarı
sinanpol

İleti Legolord » 05 Haz 2009, Cum, 21:56

I, Legolord, hereby solemnly swear to support and serve the almighty Lego Adam in his quest for absolute power in representing our small community of Turkish Fans of Lego (TFL).

Olursa ben bunu göndereyim. :D
Kullanıcı avatarı
Legolord

İleti LEGO Adam » 05 Haz 2009, Cum, 22:10

İlahi Legolord öldüm gülmekten :) Şüper olmuş :) Tabi ki İngilizce olması gerekmiyor, Türkçe olması yeterli. Sadece niye ben olsam iyi olur onu söylemeniz gerekli. Şu şu sebeplerle sen bizi iyi temsil edersin demenizi bekliyorlar. Ama benim yerime Ashley de iyi bir aday olabilir, Selçuk da iyi bir aday olabilir, X de iyi bir aday olabilir bilmiyorum.. Ben kendi adaylığımı koydum destek göreceğimi düşünerek :) Varsa başka aday çıksın meydana :D

Şaka bir yana, ben sonsuza kadar vekil olacak değilim. En fazla 2 dönem üst üste seçilebiliyorlar, ondan sonra bir yıl ara sonra yine 2 sene seçilebilirler. Böyle hep ben hep ben diktatör gibi başınızda duracak değilim. Bu sene birisini seçeriz, ertesi sene bir başkası olur. Onun için kendine güvenen birileri çıksa fena olmaz. Vekil olmak için İngilizce bilmek ve Lego'dan anlamak gerekiyor. Ben hepinizi birebir tanımıyorum maalesef, hangi dilleri konuşabildiğinizi vs bilmiyorum. Sadece sık sık konuştuğumuz için Selçuk'un bu şartları yerine getirdiğini biliyorum. Onun için bir karşı aday olarak görmek isteriz kendisini -8)
Kullanıcı avatarı
LEGO Adam

İleti DHARMA » 05 Haz 2009, Cum, 22:28

Bence oyları hiç dağıtmıyalım. Şimdilik LegoAdam'ı bi seçilttirtirelim ( :mrgreen: ) sonra diğer yıllar bakarız. Yani benim fikrim bu tabi.
Kullanıcı avatarı
DHARMA

İleti Legolord » 05 Haz 2009, Cum, 22:31

Doğru, bana uyar.
Kullanıcı avatarı
Legolord

İleti karakalem19 » 05 Haz 2009, Cum, 23:29

Legoadam şimdi seçilince gidecek misin o ecnebi memleketlere lego ülkesine falan bizide götür..
Kullanıcı avatarı
karakalem19

İleti Ashley » 05 Haz 2009, Cum, 23:34

legoadam gidip sorunlarımızı mı anlatıcak ? Ve onlarda çözücek yani hmm ? :eh:
Kullanıcı avatarı
Ashley

İleti LEGO Adam » 05 Haz 2009, Cum, 23:36

Yok yahu öyle bir şey değil :) Aslında Danimarka'ya da çağırıyorlar ama .. Şöyle bir şey işte ..

-AFOL kısmına bir şey sormak istediklerinde, bir şey duyuracakları zaman vs vekillere söylüyorlar, onlar da forumlara bu bilgiyi gönderip herkesi haberdar ediyor..
-Yeni ürünler hakkında yazılı bilgi verip yorumlarını istiyorlar. Zaman zaman görsel bilgiler de veriyorlarmış ama bunun için gizlilik anlaşması imzalatıyorlar etrafta paylaşılmasın diye..
-AFOL insanları nelerden şikayet ediyorlar, bize anlat diye vekile soruyorlar..

Getirileri de var tabi ki:
-Fırsat olursa bu vekilleri Danimarka'ya davet edip tesislerini gezdiriyorlar, tasarımcılarla tanıştırıyorlar. Ama masrafları fln karşılamıyorlar tabi ki..
-Özel kimlik, tshirt, birkaç özel set hediye ediyorlar..
-Vekil sıfatına sahip oluyorsunuz :)

Ama büyük çoğunlukla bu vekil olma işi bir itibar işi. Diğer AFOLlar vay canına vekil geçti ne kadar havalı diye bakıyorlar, o kadar işte .. : Öyle dünya dertlerine çözüm bulmak fln yok işin içinde
Kullanıcı avatarı
LEGO Adam

İleti karakalem19 » 05 Haz 2009, Cum, 23:48

Adorenin fahiş fiyatlarına özüm bulunur mu sence..
Kullanıcı avatarı
karakalem19

İleti LEGO Adam » 05 Haz 2009, Cum, 23:51

Uzun lafın kısası maalesef hayır.. Yakın gelecekte bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Ama neden böyle olduğu hakkında biraz detaylı bilgi edinebiliriz.
Kullanıcı avatarı
LEGO Adam

İleti Ashley » 06 Haz 2009, Cmt, 13:01

Bu işi sen sırtlarsın Legoadam , oyumus desteğimiz sana :clap:
Kullanıcı avatarı
Ashley

İleti bkp » 11 Haz 2009, Per, 19:24

legoadam legoyla ilgili ve özverili biri. gerçekten seviyor. angarya işler için de vaktini ayırıyor. sonuçta evinde legolarını sevebilir ve siteyi düzenlemek gibi işlerle uğraşmayabilir. ama uzun vadede bizim toplanmamız hepimizin işine yarayacak. o da bunun farkında. DATECI DENTRO legoadam!
Kullanıcı avatarı
bkp

Sonraki

Türk LEGO Topluluğu